System Identyfikacji Przestrzennej
Platforma zakupowa
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

Złote Gody w Gminie Łęczyca

[ 2021-10-17 ]

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się 15 października w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łęczycy.

Podczas uroczystości Wójt Gminy Łęczyca Jacek Rogoziński wręczył trzem parom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę. Łącznie medale przyznano pięciu parom. Z uwagi na panującą pandemię SARS COV-2, uroczystość z zachowaniem reżimu sanitarnego odbyła się jedynie w obecności Pana Wójta - Jacka Rogozińskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Łęczyca - Pana Włodzimierza Starzyńskiego, Sekretarz Gminy Łęczyca Pani Sylwii Doniak oraz Kierownik USC w Łęczycy Pani Agnieszki Kubies. Po krótkich przemówieniach, a także złożeniu gratulacji i życzeń przez władze Gminy Łęczyca, Pan Wójt wraz z Panem Przewodniczącym oraz Panią Sekretarz w imieniu Prezydenta RP dokonali aktu wręczenia dostojnym jubilatom medali, legitymacji oraz listów gratulacyjnych. Otrzymali oni także słodki upominek. Pozostałe dwie pary, które w tym dniu nie brały udziału w uroczystości, zostaną odznaczone w indywidualnie ustalonym terminie.

Te wspólne 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński.

Z okazji tak wspaniałego Jubileuszu pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata Wspólnego Życia.

 

Galeria zdjęć:
Nieodpłatna pomoc prawna
Oświata
GOPS Łęczyca
Zrealizowane inwestycje
Sport i kultura
RPO ŁÓDŹ
InforLex.pl
Geoportal Województwa Łódzkiego