System Identyfikacji Przestrzennej
Kontakt z Urzędem
 

Powszechny Spis Rolny 2020

 KAŻDY, kto spisze się przez Internet (spisrolny.gov.pl w okresie 13.11-30.11) i wyśle na adres promocjeLDZ@stat.gov.pl wiadomość e-mail, wpisując w tytuł SAMOSPIS DLA GMIN – otrzyma UPOMINEK od Urzędu Statystycznego w Łodzi.
Wystarczy po dokonaniu samospisu wysłać e-mail o tytule SAMOSPIS DLA GMIN, w treści podając numer spisanego gospodarstwa wraz z danymi do wysyłki upominku.
Upominki otrzymają gospodarstwa, które pomyślnie zakończyły samospis pomiędzy 13.11 a 30.11.2020 r.
Upominki zostaną wysłane po zakończeniu Spisu Rolnego, a wśród nich znajdą się losowo m.in. koszulki, czapeczki, powerbanki, pendrivey, notesy, plecaki, torby na dokumenty, kubki termiczne, skarbonki, itp…


Skrócony czas na wypełnienie samospisu od pierwszego logowania


Rolniku, spisz się w SPISOBUSIE

 Mieszkańcy Gminy Łęczyca będą mieli możliwość wzięcia udziału w spisie w specjalnie  przeznaczonym do tego SPISOBUSIE.

 W dniu 4 listopada 2020r. w godzinach 9.00-14.00 wyznaczone będą dwa punkty, 

w których zaparkuje spisobus:

  • na parkingu przed Kościołem św. Bartłomieja w Topoli Królewskiej
  •  na parkingu przed Kościołem św. Marii Magdaleny w Leźnicy Małej

 Osoby zainteresowane skorzystaniem ze spisobusu proszone są o zgłoszenie takiego zamiaru do Urzędu Gminy w Łęczycy pod numerem telefonu: 24 388 34 28 lub 24 388 21 17, do dnia 30 października 2020r.  Spisobus posiada jedno stanowisko spisowe, więc zgłoszenie pomoże uniknąć długiego oczekiwania.


Gminne Biuro Spisowe w Łęczycy informuje, że zgodnie z nowelizacją ustawy o powszechnym spisie rolnym w 2020 r.:

  • Użytkownik gospodarstwa rolnego, który nie może dopełnić obowiązku przeprowadzenia samospisu internetowego, w szczególności ze względu na stan zdrowia lub uzasadniony interes tego użytkownika, zgłasza ten fakt służbom statystyki publicznej, telefonując na podany do wiadomości publicznej numer infolinii spisowej - 22 279 99 99 (infolinia obsługiwana jest od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 20:00), nie później niż do dnia 31 października 2020 r.
  • Obowiązek przeprowadzenia samospisu internetowego, nie wyłącza możliwości zebrania w każdym czasie danych od użytkownika gospodarstwa rolnego w formie bezpośredniego wywiadu lub w formie wywiadu telefonicznego.
  • Użytkownik gospodarstwa rolnego nie może odmówić przekazania danych w ramach spisu rolnego w formie bezpośredniego wywiadu lub w formie wywiadu telefonicznego.
  • Przekazanie przez użytkownika gospodarstwa rolnego danych w formie bezpośredniego wywiadu lub w formie wywiadu telefonicznego zwalnia go z obowiązku przeprowadzenia samospisu internetowego.

Trwa Powszechny Spis Rolny- spisz się już teraz przez Internet

 Od 1 września 2020r. w Urzędzie Gminy w Łęczycy w pokoju 11a dostępne jest stanowisko do przeprowadzenia  samospisu internetowego. W ramach PSR wyznaczeni pracownicy zapewniają wsparcie techniczne i  merytoryczne przy dokonywaniu samospisu. Aby wziąć udział w spisie należy posiadać numer PESEL oraz numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS lub numer identyfikacyjny producenta w ARIMR.banner - Rolniku, ważna informacja!


Konkurs plastyczny dla przedszkoli


Akcja „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!”


Poradnik „Jak się spisać przez Internet”


„Konkurs na portalu Facebook Urzędu Statystycznego w Łodzi”


Od 1 września 2020r. w Urzędzie Gminy w Łęczycy w pokoju 11a dostępne jest stanowisko do przeprowadzenia samospisu internetowego. W ramach PSR wyznaczeni pracownicy zapewniają wsparcie techniczne i merytoryczne przy dokonywaniu samospisu.
Aby wziąć udział w spisie należy posiadać numer PESEL oraz numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS numer identyfikacyjny producenta w ARIMR.


Gminne Biuro Spisowe
  1. Anna Zarębska, nr telefonu 24 388 20 82, adres e-mail: sekretarz@gminaleczyca.pl
  2. Renata Jóźwiak, nr telefonu 24 388 34 26, adres e-mail: r.jozwiak@gminaleczyca.pl
  3. Krzysztof Karlikowski, nr telefonu: 24 388 34 34, adres e-mail: informatyk@gminaleczyca.pl
  4. Marta Bednarek, nr telefonu: 24 388 34 28, adres e-mail: m.bednarek@gminaleczyca.pl
Gminne Biuro Spisowe pełni dyżur spisowy w dni robocze w godzinach pracy urzędu - w siedzibie Urzędu Gminy w Łęczycy, a po godzinach pracy dyżur telefoniczny pod numerem: 605 888 876 (do godz. 20:00).
Nieodpłatna pomoc prawna
Oświata
GOPS Łęczyca
Zrealizowane inwestycje
Sport i kultura
RPO ŁÓDŹ
InforLex.pl
Geoportal Województwa Łódzkiego