System Identyfikacji Przestrzennej
Platforma zakupowa
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

Wybory Sołeckie

[ 2024-05-17 ]
Wójt Gminy Łęczyca Zarządza wybory Sołtysów i Rad Sołeckich w sołectwach na terenie gminy Łęczyca.

Harmonogram spotkań

Lp.

Nazwa sołectwa

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Miejsce spotkania

I termin

II termin

1.

Błonie

Błonie

OSP w Błoniu

11.06.2024r.

Godz. 18.00

11.06.2024r.

Godz. 18.30

2.

Borek

Borek

OSP w Leźnicy Małej

21.06.2024r.

Godz. 13.00

21.06.2024r.

Godz.13.30

3.

Borów

Borów, Prusinowice

Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej

28.05.2024 r.

Godz. 15.30

28.05.2024r.

Godz. 16.00

4.

Borki

Borki

OSP w Lubieniu

19.06.2024r.

Godz. 10.30

19.06.2024r.

Godz. 11.00

5.

Bronno

Bronno, Liszki

OSP w Leźnicy Małej

20.06.2024r.

Godz. 10.30

20.06.2024r.

Godz. 11.00

6.

Chrząstówek

Chrząstówek

OSP w Chrząstówku

13.06.2024r.

Godz. 14.00

13.06.2024r.

Godz. 14.30

7.

Dąbie

Dąbie

OSP w Dąbiu

28.05.2024r.

Godz. 13.00

28.05.2024r.

Godz. 13.30

8.

Dobrogosty

Dobrogosty

OSP w Dobrogostach

29.05.2024r.

Godz. 13.00

29.05.2024r.

Godz. 13.30

9.

Dzierzbiętów Mały

Dzierzbiętów Mały

OSP w Dzierzbiętowie

Dużym

11.06.2024r.

Godz. 14.30

11.06.2024r.

Godz. 15.00

10.

Dzierzbiętów Duży

Dzierzbiętów Duży

OSP w Dzierzbiętowie Dużym

10.06.2024r.

Godz. 14.00

10.06.2024r.

Godz. 14.30

11.

Garbalin

Garbalin

OSP w Dąbie

17.06.2024r.

Godz. 9.00

17.06.2024r.

Godz. 9.30

12.

Gawrony

Gawrony

W Sali po byłej szkole podstawowej w Gawronkach

29.05.2024r.

Godz. 10.00

29.05.2024r.

Godz. 10.30

13.

Janków

Janków,
Mniszki,
Karkosy

OSP w Jankowie

03.06.2024r.

Godz. 9.00

03.06.2024 r.

Godz. 9.30

14.

Kozuby

Kozuby

OSP w Dobrogostach

29.05.2024r.

Godz. 14.30

29.05.2024r.

Godz. 15.00

15.

Krzepocin Pierwszy

Krzepocin Pierwszy

OSP w Krzepocinie Pierwszym

17.06.2024r.

Godz. 14.00

17.06.2024r.

Godz. 14.30

16.

Krzepocin Drugi

Krzepocin Drugi

OSP w Krzepocinie Pierwszym

24.06.2024r.

Godz. 10.00

24.06.2024r.

Godz. 10.30

17.

Leszcze

Leszcze

Urząd Gminy w Łęczycy

25.06.2024r.

Godz. 16.00

25.06.2024r.

Godz. 16.30

18.

Leźnica Mała

Leźnica Mała

Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej

10.06.2024r.

Godz. 14.30

10.06.2024r.

Godz. 15.00

19.

Lubień

Lubień

OSP w Lubieniu

19.06.2024r.

Godz. 16.30

19.06.2024r.

Godz. 17.00

20.

Łęka

Łęka

OSP w Łęce

14.06.2024r.

Godz. 9.00

14.06.2024r.

Godz. 09.30

21.

Kolonia Łęka

Kolonia Łęka

OSP w Łęce

07.06.2024r.

Godz. 11.00

 

07.06.2024r.

Godz. 11.30

22.

Mikołajew

Mikołajew

OSP w Mikołajewie

05.06.2024 r.

Godz. 10.00

05.06.2024r.

Godz. 10.30

23.

Piekacie

Piekacie

OSP w Pruszkach

25.06.2024r.

Godz. 11.00

25.06.2024r.

Godz. 11.30

24.

Prądzew

Prądzew

Prądzew 18

06.06.2024r.

Godz. 17.00

06.06.2024r.

Godz.17.30

25.

Pruszki

Pruszki,
Szarowizna

OSP w Pruszkach

26.06.2024r.

Godz. 15.30

26.06.2024r.

Godz. 16.00

26.

Siedlec

Siedlec,
Pilichy

OSP w Siedlcu

24.06.2024r.

Godz. 14.30

24.06.2024r.

Godz. 15.00

27.

Siedlec Kolonia

Siedlec Kolonia

OSP w Siedlcu

05.06.2024r.

Godz. 17.30

05.06.2024r.

Godz. 18.00

28.

Siemszyce

Siemszyce

OSP Łęka

12.06.2024r.

Godz. 11.00

12.06.2024r.

Godz. 11.30

29.

Topola Katowa

Topola Katowa

OSP w Topoli Katowej

04.06.2024r.

Godz. 10.00

04.06.2024r.

Godz. 10.30

30.

Topola Królewska

Topola Królewska

Szkoła Podstawowa

W Topoli Królewskiej

04.06.2024r.

Godz.15.00

04.06.2024r.

Godz. 15.30

31.

Topola Szlachecka

Topola Szlachecka

W budynku po byłej szkole podstawowej w Gawronkach

06.06.2024r.

Godz.12.30

06.06.2024r.

Godz. 13.00

32.

Wąkczew

Wąkczew

Tadeusz Dębski,

Wąkczew 16

27.05.2024r.

Godz. 11.00

27.05.2024

Godz. 11.30

33.

Wichrów

Wichrów

Wichrów 43

14.06.2024r.

Godz. 13.30

14.06.2024r.

Godz. 14.00

34.

Wilczkowice

Wilczkowice

Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach

27.05.2024r.

Godz. 15.00

27.05.2024r.

Godz. 15.30

35.

Zawada

Zawada

OSP w Błoniu

20.06.2024r.

Godz. 14.30

20.06.2024r.

Godz. 15.00

36.

Zduny

Zduny

OSP w Jankowie

03.06.2024r.

Godz. 12.00

03.06.2024r.

Godz. 12.30



Pliki do pobrania:
Nieodpłatna pomoc prawna
Oświata
GOPS Łęczyca
Zrealizowane inwestycje
Sport i kultura
Prądzew
RPO ŁÓDŹ
InforLex.pl
Geoportal Województwa Łódzkiego